Frode Lafton

Flest kamper og mål fra 1987 til 2020

Her kan dere se statistikken over hvem som har flest kamper og scoringer i perioden fra 1987 til 2020.

ADELSKALENDER FRA 1987 TIL 2020

FLEST KAMPER FOR HØNEFOSS BK
NavnSerieKval/NMTotalt
Frode Lafton47251523
Jan-Tore Øverby27427301
Christer Ellefsen26727294
Kamal Saaliti21124235
Benny Olsen20824232
Thomas Solvoll19624220
Tor Øyvind Hovda16318181
Lars Lafton15717174
Tom Gulbrandsen15715172
Lennart Steffensen15715172
Jarle Anders Hurum14514159
Kim Ossum14213155
Steffen Simonsen13516151
Kristian Örn Sigurdsson13511146
Magnar Løvbrøtte12713140
Umaro Bangura12315138
Pål Espen Husøy12610136
Thomas Øverby12313136
Alexander Groven12412136
Kenneth Dokken1228130
Kevin Bosse Elie Beugre11512127
Ole Berggaard11412126
Bjørn Volleng11411125
Kjetil Byfuglien9817115
Mikael Edvardson10010110
David A. Hanssen1028110
Christopher Leonidas Olsen9415109
Olav Zanetti9311104
Nils Mugaas9111102
Steve Clarke947101
Lars Kåre Gustavsen919100
Aleksandr Dmitrijev 861096
Espen Øverby841094
Kenneth Di Vita Jensen771592
Helge Haugen82991
Gudbrand Ensrud82789
Ørjan Bondehagen781088
Kevin Larsen79988
Roy Korneliussen79382
Rune Hagen74882
Mats André74579
Stian Rønvåg681078
Bjørn Nilsen73578
Sivert Nilsen Bukten 73477
Erik Sandsbakk68876
Stein Eliassen68775
Rune Bolseth67875
Remond Macougne Mendy73275
Benjamin Omerovic71374
Ståle Bokalrud67673
Tom Pedersen69473
Terje Liknes68573
Erik Hagen61869
Svein Roger Pedersen65469
Håkon Langdalen62668
Alexander Pedersen62466
Øyvind Stikstein59766
Joakim Rishovd62466
Martin Thomassen60666
Ronny Eliassen551065
Andreas Skattum Nordby59463
Aleksander Solli57461
Sami Kamel58361
Vegard Voll55661
Riku Olavi Riski55560
Kai Risholt55560
Marko Valdimar Jankovic56460
Henning Volmerhaus53659
Ole Kristian Nerby51859
Morten Hæstad53558
Christian Aas54458
Ibrahima Dramé55358
Geir Øverby53457
Bjørn Petter Ingebretsen53457
John Kenneth Svendsen52557
Daniel Østebø52557
Sigurd Svendsen50656
Heiner Mora53356
Vegard Hansen51455
Arnor  Sveinn Adalsteinsson51455
Christopher Twiddy47855
Fridtjof Seeberg52355
Magnus Johannessen51455
Espen Horsrud50454
Frode Grodås49453
Thor Arne Løvland49352
Simen Fossum47552
Geir Håvard Solvang47451
Asgeir Thor Ingolfsson47350
Petar Rnkovic44549
Trace Murray46147
Allan Simonsen43447
Ole Petter Berget38947
Hans Egil Drolsum42446
Fredrik Garshol 41546
Rickard Axberg45146
John Anders Bjørkøy40545
Martin Brattvold40545
Madiou Konate38745
Joachim Magnussen40545
Morten Pettersen38644
John Øygarden40444
Kjetil Mork39544
Kenneth Kvalheim42244
Kristoffer Hoven42143
Toni Kolehmainen42143
Steinar Medalen38442
Mikkel Vendelbo39342
Geir Bråthen39342
Christoffer Dalen40141
Paul Obiefule35641
Øyvind Hoås39241
Cato Olsen40 40
Tero Koskela34539
Stian Nytrøen34539
Lukasz Jarosinski37138
Abdoulaye Seck35338
Andrija Kaluderivic34438
Ådne Nordbø35237
Eivind Eriksen33336
Felix Ademola32436
Sven Roa34236
Geir Håvard Hjelde31536
Davy Claude Angan28735
Espen Haug33134
Kjell Arne Grøntjernet31334
Thomas Båtnes Braaten30333
Are Tronseth26632
Vetle M. Odden28432
Magnus Ueland28432
Håvard Karlsen25732
Knut Hovel Heiaas30232
Anders Gilje28331
Harald Hauge27330
Tommy Moholt30 30
Lars Solberg28230
Markus Thorberg27330
Vadim Demidov27229
Richard van Schijndel25429
Halvor Sletta20828
Gudni Runar Helgason25328
Christian Smerud25328
Geir Arne Johansen26228
Andreas Vedeler26127
Asle Berggaard27 27
Bjørn Viljugrein27 27
Janne Räsänen26127
Ståle Rønningen25227
Orhun Aslan Selvi25126
Knut Marius Røvde25126
Malick Mane22426
Sivert Øverby23326
Roope Riski25 25
Durim Muqkurtaj21425
Marius Johannessen23225
Thomas Nygaard23124
Garret Kusch22224
Stian Rasch22224
Kenneth Diallo24 24
Aivar Anniste20323
Bjørn Setten22 22
Ugonna Anyora22 22
Miguel Hamutenya18422
Eirik Markegård19322
Erik Midtgarden19322
Robert Stene18422
Geir Bakke19221
Fredrik Palerud Hansen18321
Edo Čolić18321
Øystein Hagen18321
Kris Devaux18220
Pål Vestby20 20
Kristoffer Hay16420
Monty Mark Patterson19120
Tore Martin Solvang17219
Petter Løken15419
Jardar Jameson18119
Tor Kristian Reistad18 18
Tarjei Omenås14418
Bent Holmern18 18
Vasko Kalezic16218
Leif Håkon Karlsen15217
Ole Bjørn Sundgot14317
Jørn Ove Jacobsen15217
Abdou Darboe15217
Halvard Kvamme Urnes16117
Christoffer Dahl14216
Erblin Llullaku16 16
Boge Gulbrandsen15 15
Espen Langdalen15 15
Christian Traore13215
Olav Gjesteby14115
Ismet Duracak13215
Øystein Olsen15 15
Kristoffer Larsen14 14
Kamer Qaka12214
Joachim Liknes9514
Mads Delerud Volden13114
Nicolas Kamango13114
Thomas Eftedal13 13
Dariusz Kasparek10313
Andreas Tegstrøm12 12
Loïc Abenzoar12 12
John Erling Kleppe9312
Robert Svingerud10212
Erland Hurum10212
Mats Lien Vågan12 12
Jason Nathan Bli12 12
Jeppe Gehrt Laursen11 11
Fitim Kastrati11 11
Steinar Rørvik10111
Bjørn Dahl11 11
Trond Morten Lindberg9211
William Warshav10 10
Simon Larsen10 10
Christopher Lindquist10 10
Joachim Edvardsen10 10
Ola Kamara8210
Morten Hagh10 10
Lars Rydje10 10
Kjetil Liknes7310
Rune Haugan819
Andreas Rødsand9 9
Pål Erik Ulvestad729
Tore Gjerdalen9 9
Frank Haraldsen819
Helge Dahle Olsen9 9
Sigmund Grøterud549
Stian Sortevik8 8
Martin Hybertsen718
Øyvind Knutsen7 7
Are Pilskog7 7
Jørn Wulff617
Henrik Langdalen7 7
Ståle Bjørnersen7 7
Ole Petter Olsen6 6
Per Roe Petlund6 6
Stein Ivar Larsen6 6
Heiki Bakken516
Millivoj Knezevic6 6
Andreas Hauger6 6
Lars Bakkerud6 6
Kenneth Kastet325
Knut Fauskanger5 5
Stig Wassbakk5 5
Robert Nimmons325
Toomas Tohver5 5
Marouane Mounji415
Øystein Ødegård5 5
Hans B.L.Pettersen5 5
Kristian Piippo325
Helge Lohne5 5
Kujitim Ismajli415
Thomas Evjen415
Daniel Bakken5 5
Mubarak Adan224
Vegard Gjermundstad4 4
Jarle Steinsland4 4
Steffen Hurum314
Jan-Inge Lerum314
Petter Sørensen Lindeman4 4
Lars Stubhaug 33
Bjørn Ivar Kleiven3 3
Bjørn Gunnar Smerud123
Christian L. Nygaard213
Simen Røine Johansen3 3
Emad Nayab213
Håkon Wibe Lund2 2
Leif Kjetil Brørby112
Kristian Kjær Berntsen 22
Knut Berntsen2 2
David Taraldsen2 2
Jostein Juvet2 2
Alf Terje Ramsfjell2 2
Andreas Stokstad2 2
Didrik Strømsod2 2
Jens Cato Rosenlund2 2
Espen Berntsen 11
Vamouti Diomande1 1
Martin Nygaard 11
Goran Zlovic 11
Sven Knudsen1 1
Jan Grannegård1 1
Per Gunnar Hval 11
Didrik Fredriksen 11
Tommy Stav1 1
Gudbrand Farmen1 1
Anders Thingstad 11
Craig Atkinson1 1
Kjetil Elfving 11
Helge S. Øien1 1
Bestun Mohammed 11
Jørgen Albertsen1 1
Anders Brennhovd1 1
Marius Vik Gulbrandsen 11
Rune Dahlberg1 1
John Olav Hjorthaug1 1
Alexander Borgen1 1
Simen Storskogen 11
Kreshnik Krasniqi1 1
Hallvar Thoresen 11
Christian Mørk Vad 11
Fredric Nathon Mauger Mang1 1
Parris Alexander Sylvan Mason1 1

Frode Lafton topper statistikken med flest kamper i perioden fra 1987 til 2020. Vårt A-lag menn spilte ingen kamper i 2020 på grunn av Covid-19 pandemi.

Målscorere 1987-2020
NavnSerieKval/NMTotalt
Kamal Saaliti661177
Lars Lafton651176
Jarle Anders Hurum63366
Kevin Bosse Elie Beugre471057
Lars Kåre Gustavsen50757
Stian Rønvåg50656
Kenneth Dokken48250
Magnar Løvbrøtte46450
Jan Tore Øverby41546
Ole Berggaard40242
Thomas Øverby35439
Ronny Eliassen30535
Geir Bråthen34 34
Kristoffer Hoven31 31
Svein Roger Pedersen29231
Rune Hagen22628
Mikael Edvardson25227
Ibrahima Dramé26 26
Steffen Simonsen19625
Lennart Steffensen23124
Christer Ellefsen19322
Tore Pedersen22 22
David A. Hanssen18321
Kjetil Mork17421
Riku Olavi Riski20121
Frode Lafton16319
Espen Øverby18119
Christopher Twiddy15318
Bjørn Nilsen16 16
Kai Risholt16 16
Andreas Skattum Nordby16 16
Madiou Konate11415
Christopher Leonidas  Olsen15 15
Sami Kamel15 15
John Kenneth Svendsen12113
Ørjan Bondehagen1213
Kjell Arne Grøntjernet13 13
Kenneth Kvalheim12113
Allan Simonsen13 13
Remond Macougne Mendy12113
Roope Riski12 12
Tom Gulbrandsen11112
Knut Hovel Heiaas 10212
Malick Mane5611
Kristjàn Ørn Sigurdsson11 11
Terje Liknes9211
Kenneth Di Vita Jensen8311
Umaru Bangura7310
Mats André Kaland9110
Eirik Markegård819
Asle Bergård9 9
Rune Bolseth9 9
Davy Claude Angan639
Aleksander Solli729
Erblin Llullaku9 9
Thomas Nygaard8 8
Tor Øyvind Hovda8 8
Rickard Axberg8 8
Bjørn Petter Ingebretsen628
Vegard Voll448
Lars Erik Kortgaard8 8
Henning Volmerhaus8 8
Dariusz Kasparek628
Eivind Eriksen8 8
Alexander Groven8 8
Lars Solberg527
Erik Hagen617
Geir Arne Johansen7 7
Bjørn Volleng7 7
Aleksandr Dmitrijev617
Geir Øverby7 7
Simen Fossum617
Joachim Magnussen617
Espen Haug7 7
Olav Zanetti617
Kevin Larsen527
Abdoulaye Seck6 6
Morten Hæstad516
Gudbrand Ensrud516
Tor Kristian Reistad6 6
Geir Bakke6 6
Garret Kusch6 6
Felix Ademola6 6
Paul Obiefule426
Bjørn Viljugrein6 6
Benny Olsen516
Heiner Mora336
Kristoffer Larsen6 6
Trace Murray6 6
Sivert Nilsen Bukten6 6
Petar Rnkovic415
Kjetil Byfuglien235
Ole Kristian Nerby325
Kim Ossum5 5
Stein Eliassen5 5
Roy Korneliussen5 5
John Anders Bjørkøy415
Mikkel Vendelbo5 5
Monty Mark Patterson5 5
Abdou Darboe134
Thomas Eftedal4 4
Andreas Tegstrøm4 4
Benjamin Omerovic4 4
Espen Horsrud4 4
Are Tronseth314
Daniel Østebø314
Kenneth Diallo4 4
Ole Bjørn Sundgot3 3
Cato Olsen3 3
Janne Räsänen3 3
Tero Koskela213
Stian Nytrøen213
Andreas Hauger3 3
Espen Langdalen3 3
Martin Brattvold3 3
Ståle Bokalrud123
Alexander Mathisen3 3
Ugonna Anyora3 3
Fitim Kastrati3 3
Ole Petter Berget3 3
Joakim Rishovd3 3
Stian Sortevik2 2
Sven Roa2 2
Pål Vestby2 2
Tommy Moholt2 2
Nils Mugaas2 2
Robert Stene112
Pål Espen Husøy112
Kjetil Liknes112
Joachim Liknes 22
Christian Smerud112
Fredrik Palerud Hansen112
Martin Hybertsen112
Gudni Runar Helgason2 2
Øystein Hagen2 2
Vegard Hansen2 2
Jørn Ove Jacobsen2 2
Fredrik Garshol2 2
Helge Haugen2 2
Durim Muqkurtaj 112
Magnus Johannessen2 2
Nicolas Kamango2 2
Marko Valdimar Jankovic2 2
Ådne Nordbø2 2
Jeppe Laursen1 1
Kristoffer Hay 11
Edo Colic1 1
Håkon Langdalen1 1
Christoffer Dahl1 1
Thor Arne Løvland1 1
Morten Pettersen1 1
Andreas Stokstad1 1
Marius Johannessen1 1
Jørn Wulff 11
Robert Svingerud1 1
Olav Gjesteby1 1
Arnor Sveinn Adalsteinsson 11
Fridtjof Seeberg1 1
Bjørn Setten1 1
Erik Sandsbakk1 1
Erland Hurum1 1
Sigmund Grøterud1 1
Håvard Karlsen1 1
Geir Håvard Hjelde1 1
Øystein Olsen1 1
Jan-Inge Lerum 11
Vetle M. Odden1 1
Halvor Sletta1 1
Hans Egil Drolsum1 1
Tore Gjerdalen1 1
Stig Wassbakk1 1
Helge Dahle Olsen1 1
John Øygarden1 1
Martin Nygaard 11
Henrik Kildentoft1 1
Loic Abenzoar1 1
Christian Aas1 1
Miguel Hamutenya1 1
Thomas Braaten1 1
Bobby Warshaw1 1
Kujitim Ismajli1 1
Andrija Kaludjerovic 11
Jardar Jameson1 1
Markus Thorberg 11
Jason Nathan Bli1 1
Andreas Vedeler1 1
Halvard Kvamme Urnes1 1
Mats Delerud Volden1 1
Parris Alexander Sylvan Mason1 1

 

 

Annonse: